בקשה לפשיטת רגל

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest

עו”ד אליהו כהן- טלפון 0545708608

בקשה לפשיטת רגל על ידי חייב

בקשה לפשיטת רגל חשוב לבצע באופן מדויק. איך מתבצעת בקשה לפשיטת רגל על ידי נושה ומה חשוב לדעת? בקשה לפשיטת רגל דוגמא והסבר בנושא כמו גם איך מתבצעת הגשת בקשה לפשיטת רגל על ידי החייב ועוד בכתבה.

בקשה לפשיטת רגל על ידי נושה

בקשה לפשיטת רגל על ידי הנושה
בקשה לפשיטת רגל על ידי חייב

עו”ד בקשה לפשיטת רגל דוגמא אחת תהיה בקשה על ידי החייב והשניה בקשה לפשיטת הרגל ע”י נושה – לרוב אנו מכירים כי אדם שמגיע אל חדלות פירעון פונה להליך של פשיטת רגל, אך האם הנושה יכול לאלץ חייב להכנס להליך שכזה? במידה ונושה הוציא בפסק דין חלוט נגד חייב תשלום לטובתו וההוצאה שלא לפעועל לא עוכבה  והחייב לא הגיש את התנגדותו בעניין ובמידה והגיש ההתנגדות שלו נדחתה, יוכל להוציא לחייב התראה על פשיטת רגל.

צו תשלומים בפשיטת רגל – כאשר חייב מקבל התראה שכזו עליו לשלם את החוב לפי הוראתו של פסק דין או להגיע להסדר המקובל על הנושה או על בית המשפט בצירוף התנאים והתוצאה של הפרתם במידה ותהיה. איך תתקבל התראה של פשיטת רגל? בטופס המיועד לכך.

על אף שההתראה היא מטעמו של הנושה יתאפשר כי יהיה מי מורשה בשמו הפועל מטעמו בעניין. על מנת להגיש בקשה להמצאת התראת פשיטת רגל לחייב יש להגיש את הטפסים היעודיים לכך בשני עותקים אל בית המשפט. מהרגע בו תאושר בבית המשפט ההתראה, תגיע לחייב מהנושה או מפקיד בית המשפט תוך חודש. לפני הזמן בו על החייב לשלם יוכל להגיש התנגדות להתראה לבית המשפט שידון בה ועד אז תהיה דרישת מילוי ההתראה בהקפאת זמנים.

התנגדות חייב אל בקשת פשיטת רגל על ידי נושה

בקשה לפשיטת רגל דוגמא
הגשת בקשה לפשיטת רגל על ידי חייב

חייב שברצונו להגיש התנגדות לבקשה של הנושה יוכל להגיש אל בית המשפט התנגדות בכתב ( בקשה לפשיטת רגל דוגמא טופס 7) יש לאמת זאת על ידי תצהיר ולפרט את כל הסיבות להתנגדות. מצד הנושה, יוכל להגיש עורך דין בקשה לפשיטת רגל נגד חייב כאשר החוב היינו מעל  רף מסוים ורק במקירים מסוימים יוכל בית המשפט לאשר בקשה לפשיטת רגל על ידי נושה כאשר הסכום אותו חייב החייב לנושא אינו מגיע לרף המינימלי הנדרש. עוד תנאי יהיה כי האירוע בו נוצר החוב לא עלה על 3 חודש לפני ההגשה וכי החייב גר בהווה או בשנה לפני הגשת הבקשה בישראל והיינו בעל בית או בית עסק או בעל עסק או שותף בעסק, בארץ.

הגשת בקשה לפשיטת רגל על ידי חייב

עורך דין בקשה לפשיטת רגל על ידי חייב – הגשת בקשה לפשיטת רגל על ידי חייב היא כשיש חוב ואין ביכולתו של בעל החוב לשלם לנושים שלו את הסכום הנדרש על מנת לפרוע את החוב שלו אליהם. במצב כזה יוכל לבקש החייב מבית המשפט להכנס להליך של פשיטת רגל. בקשת חייב לפשיטת רגל תהיה בקשה המוגשת בהקדם ובליווי עורך דין על מנת להגיע במהרה אל הפטר חובות. לאחר שימונה כנ”ר לחייב שמתפקידו ירכז את הנכסים של החייב. בנוסף למכתב מפורט על מצב החייב והפירוט של הנכסים שלו והחסכונות ושכר במידה ויש כולל הוצאות של מחייה, יש לצרף כתב התחייבות כמו גם כתב ויתור על סודיות ולהגיש את הבקשה.כל חייב יוכל לבקש צו כינוס בנאי שהחובות שלו מעל סכום המינימום הנדרש על מנת להכנס אל הליך מסוג זה. למידע על – הרפורמה החדשה בפשיטת רגל

בקשה לפשיטת רגל על ידי חייב
בקשה לפשיטת רגל על ידי נושה

הגנת בית מגורים ועוד. במידה ואתם זקוקים למידע בנושא עו”ד הגשת בקשה לפשיטת רגל על ידי חייב כמו גם בקשה לפשיטת רגל על ידי נושה ניתן לפנות אלינו בכל שלב. משרד אלי כהן, עו”ד הוצאה לפועל אשדוד והמרכז היינו משרד בוטיק שבו כל לקוח מקבל את מלא צומת הלב. בשונה ממשרדי ענק המנוהלים לרוב על ידי מתמחים שעושים את העבודה בפועל, אצלנו האדם מולו אתם סוגרים את הטיפול בתיק שלכם, הוא זה שיטפל בו ביום יום. אלי כהן עו”ד בעל וותק וניסיון רב בתחום המכיר את הנפשות הפועלות, את ההתנהלות מול הגופים ובקיא בלקדם את המטרות בתחום ההוצאה לפועל במהירות ויעילות. פנו בכל שלב, מומלץ ההתחלתי ביותר, לייעוץ והכוונה, ביטול צו עיכוב וייצוג במקרה הצורך.

בקשה לפשיטת רגל על ידי נושה | בקשה לפשיטת רגל דוגמא | הגשת בקשה לפשיטת רגל על ידי חייב | בקשה לפשיטת רגל על ידי חייב

השאר תגובה

עורך דין הוצאה לפועל אשדוד אליהו כהן

עו"ד אליהו כהן

עו”ד אליהו כהן בעל ניסיון רב ומתמחה בתחום חדלות הפירעון, פשיטת הרגל ,הוצאה לפועל.
עורך הדין אליהו כהן חבר בלשכת עורכי הדין משנת 2010, בעל ניסיון של למעלה מ-10 שנים במשרדי עורכי דין שונים העוסקים בתחום חדלות הפירעון והוצאה לפועל.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest

מאמרים

איך זה לפשוט רגל
פשיטת רגל

איך לפשוט רגל

איך לפשוט רגל בצורה נכונה? האם יש דרך לקבל עזרה לפושטי רגל בצורה ישירה ומהירה, איך זה לפשוט רגל ומה זה כולל? מי זכאי לפשיטת

עורך דין לענייני צ'קים חוזרים הוצאה לפועל
גביית חוב בהוצאה לפועל

עורך דין לענייני צ’קים חוזרים

עורך דין לענייני צ’קים חוזרים מתמודד עם מצבים של צ’קים חוזרים הוצאה לפועל |כמו גם צ’קים חוזרים חשבון מוגבל או צ’קים חוזרים ללא כיסוי .

עו"ד צו תשלומים זמני
איחוד תיקים

עורך דין צו כינוס

עורך דין צו כינוס אליהו כהן מרחיב בנושא צו כינוס מה זה ? מה כולל צו כינוס תיקים ואיך להתמודד עם צו כינוס תשלום או

עורך דין הליכי הוצאה לפועל נגד חברה
הוצאה לפועל

עורך דין הליכי הוצאה לפועל

עורך דין הליכי הוצאה לפועל הנעשים באופן שאינו מקצועי יכולים לפוגע במעורבים. חשוב במידה ואתם לקראת הליכי הוצאה לפועל נגד חברה או הליך הוצאה לפועל

הוצאה לפועל גביית חוב מזונות
הוצאה לפועל

עורך דין הוצאה לפועל גבייה

עורך דין הוצאה לפועל גבייה עו”ד אליהו כהן, מתמקצע בכל הקשור אל הוצאה לפועל גביית חוב מזונות ועוד הוצאה לפועל הליכי גביה וכיוצא בזה. חשוב

גבייה הוצאה לפועל
הוצאה לפועל

גביה והוצאה לפועל

גביה והוצאה לפועל הוא נושא מורכב בעל השלכות רבות. בכל הקשור אל גבייה הוצאה לפועל וחובות יש להתנהל באופן מדויק. כאשר נמצאים מול גביית הוצאה

Call Now Button
Open chat
1
שלום וברכה,
אני כאן אם יש שאלות..