הוצאה לפועל עורך דין

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest

עו"ד אליהו כהן- טלפון 0545708608

הוצאה לפועל עורכי דין

הוצאה לפועל עורך דין המתמקצע בכל הקשור לפשיטת רגל ועיקולים. חשוב לקחת לנושא הוצאה לפועל עורכי דין שזה עיקר עיסוקם.  הוצאה לפועל עו"ד ומידע בנושא – מה חשוב לדעת בנושא הוצאה לפועל משרד עורכי דין  אליהו כהן

הוצאה לפועל עורך דין

הוצאה לפועל עורך דין
הוצאה לפועל עורכי דין

הגבלות על חייב הוצאה לפועל עורך דין – כאשר מדברים על נושא הוצאה לפועל לרוב ישנם רגשות קשים של חוסר אונים, חששות ופחדים מהעתיד. יש לחץ מעיקולים, מכך שיקחו את הרכוש ואף שיפלשו לפרטיות של החייב ויגיעו לביתו לקחת חפצים. לא פעם מרגיש החייב בושה והמצטרפת לחששות ולחוסר הוודאות מפני העתיד.

בעניין הוצאה לפועל עורכי דין תפקידם יהיה לסיים את ההליכים בהוצאה לפועל במצב בו הצדדים מגיעים לסיפוק מהתוצאה ולכן יש חשיבות גדולה לשלב ההתייעצות עם עורך דין הוצאה לפועל, וזאת מפני שהוא בעל הניסיון עם האותיות הקטנות בחוק ויש לו את היכולות להגיע אל פתרונות יצירתיים שיקלו על החייב הן בדרך והן בתוצאה.

הוצאה לפועל עורכי דין בעלי ניסיון

הוצאה לפועל עורכי דין בעלי ניסיון הם חובה. כאשר יש בנושא הוצאה לפועל עו"ד  בעל ניסיון רב בייצוג של חייבים ומכיר לעומק את ההליכים של הוצאה לפועל, ומביא עמו גם ניסיון ייצוג בבתי המשפט מהסוגים השונים, כך הסיכוי לצלוח את התיק יהיה גבוה יותר. בנוסף לידע המשפטי והבקיאות בחומר, חשוב לבחור בעניין הוצאה לפועל משרד עורכי דין בעל יכולת ניהול מו"מ מול חברות רלוונטיות כמו גם גופים פרטיים. עורך דין אלי כהן בעל הניסיון בייצוג של חייבים מכל רחבי הארץ והעולם לאורך שנין ויכול לספק עבורך את כל המידע הנדרש, כמו גם את המיומנות המעשית ומביא אתכם עד אל צו הפטר.

הוצאה לפועל עו"ד על תחילת התהליך

הוצאה לפועל עו"ד
הוצאה לפועל משרד עורכי דין
תחילה יקבל החייב הודעה כי נפתח לו בהוצאה לפועל חוב, תיק, שנוצר בעקבותיהם של חובות שלא שולמו על ידיו. תחילה נמליץ לא להתעלם כאשר מקבלים הודעה מסוג זה. למעשה חייב שנשלחת לו אזהרה שכזו, כדאי ומומלץ כי לפני שיפעל בעניין בעצמו יפנה אל עו"ד מתאים. הוצאה לפועל משרד עורכי דין גדולים כקטנים יעידו על כך שטיפול מוקדם יכול לשנות לטובה את דרך ההליך ואת התוצאה.
מומחים בכל הקשור אל הליכי הוצאה לפועל, יקדימו לבדוק תחיל באיזה הליך הכי מומלץ וכדאי לאותו חייב לנקוט בהתחשב בריביות של הוצאה לפועל שהן גבוהות ומאפשרות בכך לחובות של אותו אדם לגדול ולתפוח, גם מסיבה זו חשוב לפעול במהרה על מנת למזער את הנזק כמה שניתן. במידה ונפתח תיק בהוצאה לפועל יש להכיר כי יכול להיות שניתן פסק דין לתשלום נגד אותו חייב, לדוגמה, כאשר אותו אדם נתן שיק שחזר כמו גם שטרי חוב שניתנו ובעקבות כך הוגשו לביצוע על מנת לאכוף אותם דרך הוצאה לפועל.
ביטול עיקול משכורת – לא פעם תיקים בהוצאה לפועל יפתחו בעקבות הרצון למכור כלי רכב או דירות וזאת גם על מנת לשלם מזונות. בשלב אחרי שהחייב יקבל את ההודעה כי נפתח תק בהוצאה לפועל נגדו, תינתן לו הזכות להגשת הודעה והגשת בקשה להתגונן אל מול התיק שנפתח כנגדו, כמו גם תינתן לו האפשרות לחילופין לנהל מו"מ עם מי שפתח את התיק נגדו- "הזוכה".

הוצאה לפועל משרד עורכי דין

הוצאה לפועל עורכי דין
הוצאה לפועל עורך דין
ישנן אפשרויות נוספות העומדות בפני החייב כמו האפשרות להגיש בקשה לחקירת יכולת כלכלית על מנת לבדוק אפשרות ולשלם את החוב שלו בצורת תשלומים של פריסה על פני שנים בודדות, באופן זה כל כל זמן בו ישלם את התשלומים החודשיים, מי שפתח נגדו את התיק לא יכול לנקוט נגדו בהליך או בעיקולים שונים כגון הגבלת רישיון נהיגה וכו', אך במצב זה יש להכיר כי החוב גודל עקב הריביות הגבוהות. ישנן אפשרויות שונות וכל דרך בה בוחרים הינה בעלת השלכות שונות שיש להכיר. שימו לב כי יש חשיבות גבוהה להתייעצות מעמיקה עם עו"ד וזאת מפני שכניסה להליך היא בעלת משמעות רבה על חייו של החייב ולעתים לאורך שנים משפיעה על היכולת של ההתנהלות הכלכלית שלו.
במידה ואתם לקראת פשיטת רגל, חדלות פירעון או במידה וקיבלתם התראה מהוצאה לפועל, תוכלו לפנות אלינו בכל שלב לייעוץ והכוונה – הוצאה לפועל עורך דין אלי כהן – צו עיקוב יציאה מן הארץ

הוצאה לפועל עורך דין | הוצאה לפועל עורכי דין | הוצאה לפועל עו"ד | הוצאה לפועל משרד עורכי דין

השאר תגובה

עורך דין הוצאה לפועל אשדוד אליהו כהן

עו"ד אליהו כהן

עו"ד אליהו כהן בעל ניסיון רב ומתמחה בתחום חדלות הפירעון, פשיטת הרגל ,הוצאה לפועל.
עורך הדין אליהו כהן חבר בלשכת עורכי הדין משנת 2010, בעל ניסיון של למעלה מ-10 שנים במשרדי עורכי דין שונים העוסקים בתחום חדלות הפירעון והוצאה לפועל.

עורך דין
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest

מאמרים

בקשת חדלות פירעון
חדלות פירעון

בקשת חדלות פירעון

אם סך כל חובותיכם עומדים על סכום של מעל 150,000 ₪, אתם יכולים לפתוח תיק ולבקש בקשת חדלות פירעון. את הבקשה מגישים לכונס הרשמי שהוא

חדלות פירעון יחיד
חדלות פירעון

חדלות פירעון יחיד

חייב יחיד, כלומר שאינו חברה או תאגיד, יכול להגיש בקשה לחדלות פירעון יחיד באמצעות עורך דין או שלא באמצעותו. הבקשה מוגשת לאפוטרופוס הכללי הממונה על

קיבלתי הפטר בפשיטת רגל
צו הפטר

קיבלתי הפטר בפשיטת רגל

בהליך של חדלות פירעון ניתן להגיע בסופו של דבר למצב של הפטר מהחובות. רבים הם השואלים: "קיבלתי הפטר בפשיטת רגל מה זה בדיוק צו הפטר?"

הליך מחיקת חובות
צו הפטר

הליך מחיקת חובות

לצערנו נגיף הקורונה מורגש היטב בכיס של רובם המוחלט של אזרחי המדינה, הממשלה דנה על סגר ובעלי העסקים נכנסים למתח נפשי, רבים שואלים על הליך

הגשת תביעה בהוצאה לפועל (2)
גביית חוב בהוצאה לפועל

תביעה בהוצאה לפועל

תביעה בהוצאה לפועל | הגשת תביעה בהוצאה לפועל | תביעה הוצאה לפועל | הליך תביעה בהוצאה לפועל | תביעת חוב בהוצאה לפועל | תביעה על

Call Now Button
Open chat
1
שלום וברכה,
אני כאן אם יש שאלות..