עו”ד הוצאה לפועל מזונות

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest

עו”ד אליהו כהן- טלפון 0545708608

עו"ד הוצאה לפועל מומלץ

עו”ד הוצאה לפועל מזונות דואג ומלווה בכל הקשור לנושא זה. עו”ד הוצאה לפועל מומלץ יהיה כזה שמכיר את החומר ובעל ניסיון בתחום ספציפי זה. עורכי דין מומלצים הוצאה לפועל ומידע בגוף הכתבה

עו”ד הוצאה לפועל מזונות – ניהול נכון של הליכים מורכבים בעזרת עו”ד הוצאה לפועל מומלץ

עורכי דין הוצאה לפועל מזונות
עורכי דין הוצאה לפועל מומלצים

מעו”ד הוצאה לפועל מומלץ יעזור לך לעבור את התקופה בה אתה נמצא על הצד הטוב ביותר.  מספר רב של ישראלים מצויים במעמד של חייבים. חובות נוצרים בשל מגוון רחב של נסיבות – חובות עסקיים או אובדן הכנסה שיצר פיגור ניכר בתשלומים שוטפים, חובות מזונות שמצריכים טיפול של עו”ד הוצאה לפועל מזונות , קנסות שהוזנחו וצברו ריבית והרשימה ארוכה. אם הגעתם לקריאת שורות אלה סביר להניח שאם מבקשים להתמודד עם חוב או חובות וזקוקים לגיבוי וליווי משפטי על ידי עו”ד הוצאה לפועל מומלץ. משרדנו מעניק שירות זה בדיוק – בכל שלב בו אתם נמצאים, בין אם כבר קיבלתם התראה מהוצל”פ (רשות האכיפה והגבייה) ובין אם אתם מודעים לחוב שנוצר ורוצים לנהל אותו נכון ועם מינימום הפרעה לשגרה.

מה הקשר בין – הוצאה לפועל מזונות עורכי דין?

עו”ד הוצאה לפועל מזונות – הוצאה לפועל מזונות עורכי דין ואיך יוכלו לעזור לכם? עורכי הדין יכולים להקל משמעותית על מצבים בהם ישנם סיבוכים בכל הקשור אל מזונות. תיקי שמזונות הגיעו אל הוצאה לפועל דורשים התייחסות דחופה ויש לטפל בהליכם המשפטיים בהקדם על מנת למנוע סיבוכים אפשריים. אנו מתעסקים בכל הקשור אל הוצאה לפועל מזונות עורכי דין המתמחים בנושאים אלו יקלו על מצבכם משמעותית ויובילו אתכם לתוצאה הטובה ביותר.

עורכי דין הוצאה לפועל מומלצים – גביית חוב בהוצאה לפועל

כל נושה אשר לו אתם חייבים רשאי לפנות לרשות האכיפה והגבייה ולהתחיל לנקוט כנגדכם הליכי הוצאה לפועל, וזה השלב בו כדאי לחפש עורכי דין הוצאה לפועל מומלצים. דיון בבקשת הנושה יכול להיערך בנוכחות החייב או בלעדיו, ויש משמעות לכל אלטרנטיבה, כאשר התייצבות לדיון כאשר אתם מגיעים עם המענה שהחוק מבקש מהחייבים עשוי להועיל לכם לנהל נכון את ההליכים. אחד ההליכים בהוצל”פ הוא חקירת יכולת: זהו תישאול בו מבררים במהלך הדיון את מעמדו הכלכלי של החייב, כלל אמצעיו הפיננסיים ומכך מבקשים לגזור את יכולת החזר החוב.

עורכי דין הוצאה לפועל מומלצים מסבירים – חקירת יכולת מקדמת באופן כללי את החייב לעלייה על מסלול של הסדר תשלומים והחזר חובות, אך חשוב להגיע אליה כאשר אתם מודעים לזכויות שלכם ומסוגלים להגיע לתוצאה מיטבית, שתאפשר לכם לשמור על שגרה נורמלית ורגילה ככל האפשר. בהכללה, זהו מצב חיובי ומקדם והזדמנות להישמר מנזקים ועוגמת נפש – מצב בו החייב משתף פעולה עם הליכי הגבייה, נעזר בעו”ד, מתייצב לחקירת יכולת ועושה מאמץ כן להשיב את הסך שנפסק. בפרט בתחום הרגיש של דיני המשפחה וחובות על רקע מזונות, נדרשת ידם המיומנת של עורכי דין הוצאה לפועל מזונות לבחירת הנתיב המשפטי המדויק ליצירת הסדר ועלייה על דרך המלך.

מגבלות לחייבים משתמטים בהוצאה לפועל

עו"ד הוצאה לפועל מזונות
עורך דין הוצאה לפועל מזונות

אליהו כהן עורך דין הוצאה לפועל מזונות מזהיר כי חייבים רבים מתחילים את דרך ההתמודדות עם החוב בתקופה ארוכה של חוסר תשומת לב, התעלמות או ניסיון להיעלמות. המשמעות של להיות במעמד של חייב המתקשה בהחזר חובותיו היא מורכבת וקשה. כ-20,000 בקשות לפשיטת רגל (‘חדלות פירעון’ לפי הגדרת החוק החדש לחדלות פירעון ושיקום כלכלי) מוגשות מדי שנה בישראל בשנים האחרונות, וקשה להפריז בכמות המצוקה הניצבת מאחורי כל מקרה ומקרה. לכך נועדו עורכי דין מומלצים הוצאה לפועל, לסיוע במקרים בהם נסיבות החיים עלולות להביא רבים לקריסה פיננסית, וכעת לאחר התמודדות עם סגר ממושך עקב וירוס הקורונה נראה כי המשק ספג טלטלה עזה אשר אותותיה ימשיכו להיות מורגשים בעתיד הקרוב.

 

חייבים שאינם מתייחסים לחובם מוגדרים כמשתמטים, ובתלות בנסיבות ניתן לפתוח נגדם בהליכים לגביית החוב. כך נפתח טופס 506 בהוצל”פ, המאפשר נקיטת הליכים נגד החייב:

 

“בטופס זה ניתן לבקש להטיל הגבלות על החייב לצורך גביית חוב בהוצאה לפועל. ההגבלות הן:

1 .הגבלת חייב לקבל רישיון נהיגה

2 .הגבלת בנק ישראל [שיקים]

3 .הגבלת כרטיסי חיוב [אשראי]

4 .הגבלת רשם החברות – הגבלת החייב מייסד תאגיד או מהיות בעל עניין בתאגיד

5 .הגבלת חייב לקבל דרכון

6 .הגבלת יציאה מהארץ”

עו"ד הוצאה לפועל מומלץ
עורך דין הוצאה לפועל מומלץ

 

וכמובן קל להתרשם מחומרת הצעדים הפוטנציאליים כנגד החייב, אשר עלולים לשתק לחלוטין את היכולת לנהל שגרת חיים ומשק בית: מכאן החשיבות הרבה של קבלת סיוע משפטי בשלב המוקדם ביותר, וככל שניתן עוד בטרם הוטלו הגבלות על ידי ההוצאה לפועל ואפילו בטרם קיבלתם התראה: טבעם של חובות מוזנחים הוא לתפוח, לגרור קנסות וריביות ולהגיע עד הטלת עיקולים ומגבלות כאמור לעיל. מנקודת מבטו של עו”ד הוצאה לפועל מומלץ, לניהול משפטי מקצועי ונכון יש שלל יתרונות בשמירה על שגרת חיי החייבים באופן רגיל ככל שניתן. גם במצבים של חדלות פירעון (פשיטת רגל), יש לחייב זכויות תחת החוק החדש, השם דגש רב על שיקום ומתן אפשרות לסיום ההליכים, קבלת צו הפטר (הפוטר אדם מכל חובותיו אם נותרו) וחזרה לשגרה.

 

“חדלות פירעון היא מצב כלכלי שבו חייב אינו יכול לשלם את חובותיו במועדם, בין אם מועד פירעונם הגיע ובין אם לאו, או שהתחייבויות החייב, לרבות התחייבויות עתידיות ומותנות שלו, עולות על שווי נכסיו.” (חוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי, תשע”ח – 2018)

 

החוק החדש לחדלות פירעון שם דגש על שיקום כלכלי של החייבים, בפרט כאשר הם נקלעו למצב זה בתום לב ועקב נסיבות מיוחדות. בחוק החדש לא מוזכר המונח “פושט רגל” אלא “חייב”, והראייה את החייב היא כמי שנקלע למצוקה כלכלית בתום לב: בשונה מהעבר, בו היו חולפות שנים ארוכות ללא מועד כלשהו לסיום תקופת פשיטת הרגל, הרי שכיום שיקומו הכלכלי של החייב ניצב גבוה בסדר העדיפות ובתכנון מקצועי נכון ניתן לראות את סיום ההליך בטווח זמן קצר יחסית.

 

בקרב מבקרי החוק נתפס תחום זה כבעייתי, והביקורת היא על הקלות רבות מדי על החייבים: כך או אחרת, לחייב שמתנהל נכון יש סיכוי לשמור על השגרה באופן יחסי (כולל הקמת עסק במהלך חדלות פירעון). אנו כאן כדי לסייע לכם לשמור על זכויותיכם, להתמודד באופן מקצועי יעיל ופרקטי עם כל סיטואציה ולמזער את הנזקים ועוגמת הנפש שתקופה זו עלולה לייצר.

עו”ד הוצאה לפועל מזונות|עורך דין הוצאה לפועל מזונות|עו”ד הוצאה לפועל מומלץ|עורכי דין הוצאה לפועל מומלצים|עורכי דין הוצאה לפועל מזונות|עורכי דין מומלצים הוצאה לפועל

 

 

 

 

 

השאר תגובה

עורך דין הוצאה לפועל אשדוד אליהו כהן

עו"ד אליהו כהן

עו”ד אליהו כהן בעל ניסיון רב ומתמחה בתחום חדלות הפירעון, פשיטת הרגל ,הוצאה לפועל.
עורך הדין אליהו כהן חבר בלשכת עורכי הדין משנת 2010, בעל ניסיון של למעלה מ-10 שנים במשרדי עורכי דין שונים העוסקים בתחום חדלות הפירעון והוצאה לפועל.

עורך דין
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest

מאמרים

רכב בפשיטת רגל
פשיטת רגל

רכב בפשיטת רגל

בתוך כל הבלבול שואלים רבים האם מותר לפושט רגל להחזיק רכב, וכמו כן האם קיים מימון רכב לפושט רגל. התשובה היא כי עיקול רכב בפשיטת

חייב מוגבל באמצעים איחוד תיקים
איחוד תיקים

חייב מוגבל באמצעים איחוד תיקים

איחוד תיקים חובות הוא אחד הכלים של עורך דין פשיטת רגל באשדוד לשמור על זכויות החייב, אולם מלבד הרצון לעזור ולסייע צריך גם לדעת את

עורך דין פשיטת רגל בחיפה
פשיטת רגל

עורך דין פשיטת רגל באשדוד

עורך דין מומלץ לפשיטת רגל יכול להיות עורך דין פשיטת רגל באשדוד וכן עורך דין פשיטת רגל בירושלים או ברמת גן ובכל מקום אחר בארץ,

הגבלות בהוצאה לפועל
הוצאה לפועל

הגבלות בהוצאה לפועל

הגבלות הוצאה לפועל הן לא משחק, הגבלות בהוצאה לפועל יכולות לכלול גם הגבלת רישיון וכן הגבלת דרכון. אם יודעים איך להתנהל בהגבלה מיוחדת הוצאה לפועל

תקנות ההוצאה לפועל (2)
הוצאה לפועל

תקנות ההוצאה לפועל

על קצה המזלג על תקנות ההוצאה לפועל, פתיחת תיק הוצאה לפועל מקוון, טופס 7 הוצאה לפועל ועוד. משרדנו הוא משרד ותיק ומנוסה העובד בשיתוף פעולה

Call Now Button
Open chat
1
שלום וברכה,
אני כאן אם יש שאלות..