עורך דין הליכי הוצאה לפועל

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest

עו”ד אליהו כהן- טלפון 0545708608

עורך דין הליכי הוצאה לפועל נגד חברה

עורך דין הליכי הוצאה לפועל הנעשים באופן שאינו מקצועי יכולים לפוגע במעורבים. חשוב במידה ואתם לקראת הליכי הוצאה לפועל נגד חברה או הליך הוצאה לפועל לאדם פרטי לפנות אל עו”ד הליך הוצאה לפועל. מידע על הליכי הוצאה לפועל בקצרה

הליכי הוצאה לפועל בקצרה

הליך הוצאה לפועל
עורך דין הליכי הוצאה לפועל נגד חברה

עורך דין הליכי הוצאה לפועל בקצרה – מסגרת הליכי הוצאה לפועל נגד חברה שונה מהנושא של הליך הוצאה לפועל ליחיד וכדומה, חשוב להיות בקיאים בחוקים ובתקנות ולהתקשר עם עו”ד הליכי הוצאה לפועל בעל הניסיון הנדרש ברבדי הנושא של הליך הוצאה לפועל ויכולת ההתמודדות מדויקת היא קריטית על מנת לצלוח הליכי הוצאה לפועל על הצד הטוב ביותר.

משרדנו הוא משרד בוטיק, אנו מאמינים במתן תשומת לב מרבית ועו”ד אותו תפגשו הוא יהיה גם זה הילווה אתכם מהשלב הראשון ועד לסוף ההליך. לא פעם מגיעים למשרד עורכי דין כשמתמודדים עם מצבים קשים הן מבחינה כלכלית, והן מבחינה רגשית שלפעמים משולבים במצבים אלו, קשה לעשות את הצעד ולפנות לעזרה ולעתים נוטים לדחות את הטיפול בעניין וחבל. אם ברצונכם לפתור את המצב, הגנת בית מגורים או הקלות בעיקולים מומלץ לא לדחות את הטיפול.

כאשר מגיעים למעמד בו נוקטים פעולה ומחפשים ליווי מקצועי, לא פעם מגיעים למשרד עו”ד הוצאה לפועל גבייה ובוחרים להתקשר עם עורך דין ולבסוף מי שמטפל בפועל הם מתמחים ועורכי דין שמעולם לא פגשו. מקרים כאלו חוזרים על עצמם בחברות ומשרדי ענק וזה למעשה ההפך ממה שהשירות שאנו מספקים. בכל הקשור אל הליכי הוצאה לפועל אנו מאפשרים ליווי צמוד במשרד מובחר ומצומצם בעל צוות המוביל את התחום בהצלחה לאורך שנים.

הליך הוצאה לפועל

הליכים של הוצאה לפועל
הליך הוצאה לפועל

שיקום כלכלי – מהרגע שאנו מקבלים את החוב לטיפולנו אנו פועלים בכל דרך אפשרית על מנת להגיע אל המטרה ולשמור על האינטרסים שלך.  אנו חותרים לפתור את המצב במהירות האפשרית, תגובות משפטיות והגשות בקשות מדויקות, יזרזו תהליכים ויתרמו להצלחת התיק ובמהירות האפשרית. יש הליכים שונים שחשוב לעשות כאשר אתה החייב וכאשר אתה הנושה. הליכים שיש למצות לפני הוצאה לפועל תהיה הפעלה של מערך לוגיסטי ניסיון לגבות ולהסדיר את החובות לפני נקיטת הליך משפטי כזה או אחר.  יש להכיר את התביעה בסדר דין מהיר – תביעה זו תתאים לתביעות עד שבעים וחמש אלף ש”ח ויש להגישה לבית המשפט, במסלול מהיר.

ישנה תביעה בסדר דין מקוצר, גם היא רלוונטית לתביעות בשווי של עד 75,000 ₪ ויש להגישה להוצאה בפועל ואין צורך לפנות אל בית המשפט, מכוח התחייבות או עילה שנקבעה בחוק, כמו תביעה לתשלומי ארנונה לרשות מקומית, אגרות או היטלים ועוד.

הליכי הוצאה לפועל נגד חברה

ניתן לפתוח הליכי הוצאה לפועל נגד חברה, וחשוב לדעת כיצד להתמודד במצב זה. לא פעם אנו שומעים על חברה התובעת את המגיעה לה, אך איך מתמודדים עם הליכי הוצאה לפועל נגד חברה ומהם דרכי ההתמודדות? בעיקר כאשר מדובר על הליך הוצאה לפועל נגד חברה או תאגיד חשוב לבחור איש מקצוע בעל הניסיון הספציפי בזה.  כאן נכנסת לתמונה המקצועיות והבקיאות והניסיון העשיר של המשרד שלנו בכל הקשור לתחום הגבייה והוצאה לפועל. בזכות הניסיון הרב בתחום זה אנו יכולים להביא את התוצאות הטובות ביותר בנושא זה. על מנת לצלוח תיקים מסוג זה יש צורך במיומנות גבוהה בכל הקשור בחקר, בגבייה ובעיקולים והתמודדות עם מערכות מחשוב ומתקדמות, לצד יחסי אנוש טובים ויכולות ייצוג גבוהות גם בבתי משפט.

עורך דין הליכי הוצאה לפועל נגד חברה
הליכי הוצאה לפועל בקצרה

כל הכלים האלו יאפשרו לנו להעניק לך את הייצוג והטיפול המקצועי, היעיל והמהיר ביותר. חשוב בנוסף לצמצם ככול שניתן את עלויות הלקוח ואת הוצאות הגביה ולהגדיש את כל הזמן והמקום לדיוק הפרטים ועמידה בלוחות הזמנים. תוכלו לפנות אלינו בכל שלב אך השתדלו לא לפעול לבד. כאשר פועלים ללא ניסיון בנושא ניתן ליצור נזק שלאחר מכן ישפיע על התגלגלות התיק כולו ועל התוצאה. במידה ואתם מתלבטים או מחזיקים שאלה כזו או אחרת בכל הקשור לתחום הגבייה, פנו אלינו ונשמח לתת מענה מדויק ויעיל. חשוב במצבים אלו לשמור על רוגע, לאסוף נתונים כמה שניתן ולפעול במהירות על מנת להיות עם היד העליונה, יש לזכור שלמרות הקושי והמורכבות בנושא ישנן פעולות רבות שניתן לעשות על מנת להקל על היום יום בהתנהלות עם מצב זה, ולהגיע במהרה לפתרון.

עורך דין הליכי הוצאה לפועל | הליכי הוצאה לפועל בקצרה | הליכי הוצאה לפועל נגד חברה | הליך הוצאה לפועל

השאר תגובה

עורך דין הוצאה לפועל אשדוד אליהו כהן

עו"ד אליהו כהן

עו”ד אליהו כהן בעל ניסיון רב ומתמחה בתחום חדלות הפירעון, פשיטת הרגל ,הוצאה לפועל.
עורך הדין אליהו כהן חבר בלשכת עורכי הדין משנת 2010, בעל ניסיון של למעלה מ-10 שנים במשרדי עורכי דין שונים העוסקים בתחום חדלות הפירעון והוצאה לפועל.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest

מאמרים

איך זה לפשוט רגל
פשיטת רגל

איך לפשוט רגל

איך לפשוט רגל בצורה נכונה? האם יש דרך לקבל עזרה לפושטי רגל בצורה ישירה ומהירה, איך זה לפשוט רגל ומה זה כולל? מי זכאי לפשיטת

עורך דין לענייני צ'קים חוזרים הוצאה לפועל
גביית חוב בהוצאה לפועל

עורך דין לענייני צ’קים חוזרים

עורך דין לענייני צ’קים חוזרים מתמודד עם מצבים של צ’קים חוזרים הוצאה לפועל |כמו גם צ’קים חוזרים חשבון מוגבל או צ’קים חוזרים ללא כיסוי .

עו"ד צו תשלומים זמני
איחוד תיקים

עורך דין צו כינוס

עורך דין צו כינוס אליהו כהן מרחיב בנושא צו כינוס מה זה ? מה כולל צו כינוס תיקים ואיך להתמודד עם צו כינוס תשלום או

עורך דין הליכי הוצאה לפועל נגד חברה
הוצאה לפועל

עורך דין הליכי הוצאה לפועל

עורך דין הליכי הוצאה לפועל הנעשים באופן שאינו מקצועי יכולים לפוגע במעורבים. חשוב במידה ואתם לקראת הליכי הוצאה לפועל נגד חברה או הליך הוצאה לפועל

הוצאה לפועל גביית חוב מזונות
הוצאה לפועל

עורך דין הוצאה לפועל גבייה

עורך דין הוצאה לפועל גבייה עו”ד אליהו כהן, מתמקצע בכל הקשור אל הוצאה לפועל גביית חוב מזונות ועוד הוצאה לפועל הליכי גביה וכיוצא בזה. חשוב

גבייה הוצאה לפועל
הוצאה לפועל

גביה והוצאה לפועל

גביה והוצאה לפועל הוא נושא מורכב בעל השלכות רבות. בכל הקשור אל גבייה הוצאה לפועל וחובות יש להתנהל באופן מדויק. כאשר נמצאים מול גביית הוצאה

Call Now Button
Open chat
1
שלום וברכה,
אני כאן אם יש שאלות..