בעקבות בין היתר משבר הקורונה והסגרים, ההגבלות על הציבור ועל עסקים בפרט גרמו למצב שאינו פשוט ולקושי כלכלי בעל מורכבות. בעקבות השבתת העסקים וסגירת הפעילות עסקים רבים הגיעו למצב של בעיות כלכליות וחובות רבים לעובדים לספקים, לבעלי נכסים, לבנקים ועוד…

עוד דבר הוא העובדים השכירים שגם הרבה מהם יצאו בהוראת מעסיקיהם לחל"ת וחלקם עברו פיטורים ממקום העבודה לצמיתות. מפני שלא היה ניתן לצפות את משבר הקורונה לפני, חשוב להכיר כי רבים לקחו הרבה התחייבויות על בסיס פרנסתם שהייתה קבועה ו"בטוחה" ולאחר הפיטורין נשארו עם חובות ללא דרך לפרוע אותם.

בעקבות המצב יש עליה גדולה בקרב הציבור בכל הקשור אל פשיטת רגל עו"ד להליכי פשיטת רגל וחדלות פירעון. על מנת לבחור בעניין פשיטת רגל עורכי דין מתאימים חשוב לבחור נכון מבין מגוון עורכי הדין העוסקים בכך, יש לבחור בתחום פשיטת רגל עורך דין עם המלצות על מנת לעלות את הסיכויים לצלוח את הליך באופן הנכון הטוב והמדויק ביותר על ידי הקטנת הסיכון לטעויות. בגלל שבנושא פשיטת רגל עורכי דין רבים חשוב לבחור נכון.

פשיטת רגל עו"ד

פשיטת רגל עורך דין
פשיטת רגל עורכי דין

חשוב לוודא שעורך הדין מטפל ועוסק ספציפית בתחום זה.  מערכת המשפט בישראל בעלת אינספור תחומים וחלקים משפטיים. מומלץ כי הלקוח שנמצא לקראת הליך פשיטת הרגל יפנה אל עורך דין שמתמקצע בהליכי חדלות הפירעון, ואין זה רק אחד מעיסוקיו, על מנת להכיר לעומק את הפרטים הנדרשים בחוק כדי לקדם את הלקוחות באופן הטוב ביותר עד לשלב צו הפטר בפשיטת רגל. עורך דין בעל הניסיון הנדרש יהיה עם וותק ובקיאות בכל הקשור אל חדלות הפירעון יוכל להשפיע באופן משמעותי על הצלחת התיק והבאה אל מיצוי הזכויות שלך במהירות ויעילות. כמובן שבמידה ופונים אל עורך דין מקצועי ששם את טובת הלקוח מעל הכול תוכלו להיות בטוחים ורגועים כי כל אפשרויות הפעולה יוצגו בפניכם ותוכלו לבחור את הדרך המדויקת עבורכם כולל הכרת היתרונות והחסרונות שבכך.

 פשיטת רגל עורכי דין

הוצאה לפועל עורך דין חדלות – ישנה התלבטות לא פעם האם לפנות אל משרדי ענק או משרדי בוטיק- לשאלה זו אנו ממליצים בכל הנוגע אל פשיטת רגל משרד עורכי דין קטן ואינטימי וזאת על מנת לקבל יחס אישי ומדויק אך גם על מנת להבטיח כי העו"ד איתו סיכמתם את את ההתקשרות הוא יהיה גם זה שיוביל אתכם לאורך ההליך. במקרים רבים כאשר פונים אל משרד עורכי דין גדול האדם איתו נפגשים ובוטחים כי יטפל בתיק שלכם אינו מי שעושה את העבודה בפועל כי לרוב תועברו לאחד ממיני המתמחים שלרוב מאיישים משרדי עורכי דין גדולים.

פשיטת רגל משרד עורכי דין קטן

פשיטת רגל עורכי דין
פשיטת רגל משרד עורכי דין

בעוד שרוב הלקוחות הגיעו למשרד כזה או אחר בעקבות השם שמוביל אותו או פגישת ייעוץ טובה, אפשר להבין למה לא ירצה הלקוח כי בסופו של יום יטפל בתיק שלו מתמחה בעל ניסיון פחות בהרבה מעורך דין מנוסה בתחום. אנו משרד בוטיק במרכז המתמקצע בכל הקשור אל פשיטות רגל וחדלות פירעון. עו"ד אלי כהן הוא זה שילווה אתכם מתחילת ההליך ועד לסופו תוך מתן זמינות גבוהה ובכל שלב בדרך ניתן לפנות אליו לייעוץ, שאלות והבהרות. אנו מאמינים שידע זה כוח וחשוב לשתף את הלקוח בכל המתרחש ובכל האפשרויות העומדות בפניו בכל שלב בהליך כולל ביטול עיקול למשכורת

פשיטת רגל עורך דין | פשיטת רגל עו"ד | פשיטת רגל עורכי דין | פשיטת רגל משרד עורכי דין