הליכי חדלות פירעון

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest

עו”ד אליהו כהן- טלפון 0545708608

הליכי חדלות פירעון ליחיד

הליכי חדלות פירעון כוללים שלבים רבים. כאשר פונים אל הליכי חדלות פירעון ושיקום כלכלי חשוב להכיר את חוק הליכי חדלות פירעון ליחיד כמו גם מה יכללו הליכי פשיטת רגל ואיך הליכי פשיטות רגל משפיעות על חיי היום יום?

הליכי חדלות פירעון ושיקום כלכלי

הליכי חדלות פירעון ושיקום כלכלי
הליכי חדלות פירעון ליחיד

הליכי חדלות פירעון ושיקום כלכלי או בשמם המוכר גם הליכי פשיטת רגל, מלווים לעתים בתחושה קשה ובחששות מהלא נודע, כאשר מתקשרים עם עו”ד הליכי חדלות פירעון ליחיד או זוג, חברה וכדומה, המידע שתקבלו יתן לכם להרגיש ממוקדים יותר ורגועים. ידע הוא כוח וכך גם כאשר אתם מגדירים את המטרות שלכם או מבינים מהי הדרך להגיע אליהן.

מתי יש לפנות אל הליכי חדלות פירעון ושיקום כלכלי ומתי כדאי להעמיק באפפשרות של כניסה לתהליך שכזה? כאשר אתם רואים או מאמינים כי יש או יהיו לכם חובות שאתם לא עומדים בהם ואין לכם את היכולת בהווה ובעתיד הנדרש לפרוע, זה הזמן לפנות אל עורך דין הליכי חדלות פירעון ושיקום כלכלי. בין אם כבר נקטו נגדכם פעולה משפטית או שאתם סבורים כי בקרוב יוגש נגדכם הליך משפטי, חשוב לפנות בהקדם אל עו”ד הליכי חדלות פירעון ליחיד שיוכל להנחות אתכם מהצעד הראשון, וזאת על מנת שתתמודדו באופן הטוב ביותר עם ההליך וגם יהיה בעל השפעה גדולה על התוצאה הסופית.

הליכי חדלות פירעון ליחיד אך לא לבד

ברגע שחייב מתקשר עם עורך דין בעל היכולות הנדרשות במצב זה, ישנה תחושת הקלה.בין אם העסק לא התרומם, בין אם בגלל הקורונה או ללא קשר אליה, ניהול כלכלי שגוי או חוסר מזל שהביא אותך לחובות של מאות שקלים שאין ביכולתך לפרוע, ישנם הליכי פשיטות רגל היכולים להתאים לך ולאפשר לך דרך הליכי חדלות פירעון ושיקום כלכלי את האפשרות לפתוח דף חדש. בין היתר הליכי פשיטת רגל יגנו על החייב ויקפירו בהליכים משפטיים (מלבד פליליים)כמו תביעות ועיקולים וכו’.
אנשים הקורסים תחת הלוואות ושלא מצליחים לעמוד בהם, לעתים עקב פירוד של בני זוג, פיטורים מעבודות וכדומה.

הליכי פשיטות רגל
הליכי פשיטת רגל
עו”ד פושט רגל הגבלות אלי כהן בעל וותק וניסיון של שנים בתחום פשיטת הרגל. חשוב להכיר את התקנות והחוקים בנושא אך יש לשים לא פחות דגש על הכרת התנהלות מול הגופים הפועלים. יש לדעת את דרכי ההתמודדות המהירות והנכונות עם כל הגורמים המשפיעים על הליכים מסוג זה. מומלץ לא להתעכב לזמן בו מוגשים נגד החייב תביעות או פתיחת תיק כזה או אחר, להפך, יש להקדים שלב זה ולפעול על מנת ליזום מבחירה את ההתמודדות המשפטית הטובה ביותר עבורך.

הליכי פשיטת רגל

חשוב להגיד כי עו”ד הליכי פשיטות רגל מקצועי ומנוסה, יבדוק היטב כל מקרה לגופו והאם כדאי במקרה הספציפי המדובר לבחור בתהליך מסוג זה או שמא עדיף לפנות להליך אחר, פריסות תשלומים וכדומה. חשוב לתת לחייב את כל האפשרויות העומדות בפניו כך שיוכל להחליט לאחר שקיבל את המידע המלא על הדרך הטובה ביותר עבורו. יש לכל הליך יתרונות וחסרונות גם בהווה וגם לעתיד שיש להכיר ולבחור בהם באופן מודע ושכול וזהו מתפקידו של עורך הדין ליידע ולשקף את המצב במלואו, כמו גם את האפשרויות העומדו בפני החייב. בנוסף לניסיון להגיע אל הפטר חובות, הסדר נושים ועוד. חשוב להכיר כי בהליך עצמו ועד לזמן ההפטר ישנן הגבלות שונות החלות על החייב בינהין, איסור על שימוש באשראי, צ’קים, איסור יציאה מהארץ ועוד. כאשר מתקשרים עם עו”ד הוצאה לפועל מנוסה ישנה האפשרות בטיפול מיומן להגיע לביטולן של חלק מההגבלות הללו.

הליכי חדלות פירעון ליחיד
הליכי חדלות פירעון ושיקום כלכלי
הרבה תוהים לבי הגנת בית מגורים בחדלות פירעון ובצדק. במשרדנו אחת המטרות העיקריות היא להגן על בית או דירת מגורים. ככול וניתן חשוב להגן על בית המגורים של החייב וזאת על ידי ניסיון ובקיאות בתיק ובחוק ויצוג מדויק וקולח בבית המשפט. חשוב להכיר שהמשכנתא היא יתרון במצב זה אך יש להכיר כי תשלומי המשכנתא אינם פוסקים בזמן ההליך.  הקושי הגדול שחווים חייבים רבים במסגרת ההליך של החדלות פירעון הם ההגבלות ואיסור יציאה מהארץ בפרט ( מגבלה לדוגמה, אותה עו”ד מנוסה יוכל במצבים רבים להסיר מהחייב). פנו בכל שלב בדרך וקבלו הכוונה וייעוץ מותאם אישית לתיקכם ומצבכם הכלכלי משפטי.
הליכי חדלות פירעון | הליכי חדלות פירעון ושיקום כלכלי | הליכי חדלות פירעון ליחיד | הליכי פשיטת רגל | הליכי פשיטות רגל

השאר תגובה

עורך דין הוצאה לפועל אשדוד אליהו כהן

עו"ד אליהו כהן

עו”ד אליהו כהן בעל ניסיון רב ומתמחה בתחום חדלות הפירעון, פשיטת הרגל ,הוצאה לפועל.
עורך הדין אליהו כהן חבר בלשכת עורכי הדין משנת 2010, בעל ניסיון של למעלה מ-10 שנים במשרדי עורכי דין שונים העוסקים בתחום חדלות הפירעון והוצאה לפועל.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest

מאמרים

איך זה לפשוט רגל
פשיטת רגל

איך לפשוט רגל

איך לפשוט רגל בצורה נכונה? האם יש דרך לקבל עזרה לפושטי רגל בצורה ישירה ומהירה, איך זה לפשוט רגל ומה זה כולל? מי זכאי לפשיטת

עורך דין לענייני צ'קים חוזרים הוצאה לפועל
גביית חוב בהוצאה לפועל

עורך דין לענייני צ’קים חוזרים

עורך דין לענייני צ’קים חוזרים מתמודד עם מצבים של צ’קים חוזרים הוצאה לפועל |כמו גם צ’קים חוזרים חשבון מוגבל או צ’קים חוזרים ללא כיסוי .

עו"ד צו תשלומים זמני
איחוד תיקים

עורך דין צו כינוס

עורך דין צו כינוס אליהו כהן מרחיב בנושא צו כינוס מה זה ? מה כולל צו כינוס תיקים ואיך להתמודד עם צו כינוס תשלום או

עורך דין הליכי הוצאה לפועל נגד חברה
הוצאה לפועל

עורך דין הליכי הוצאה לפועל

עורך דין הליכי הוצאה לפועל הנעשים באופן שאינו מקצועי יכולים לפוגע במעורבים. חשוב במידה ואתם לקראת הליכי הוצאה לפועל נגד חברה או הליך הוצאה לפועל

הוצאה לפועל גביית חוב מזונות
הוצאה לפועל

עורך דין הוצאה לפועל גבייה

עורך דין הוצאה לפועל גבייה עו”ד אליהו כהן, מתמקצע בכל הקשור אל הוצאה לפועל גביית חוב מזונות ועוד הוצאה לפועל הליכי גביה וכיוצא בזה. חשוב

גבייה הוצאה לפועל
הוצאה לפועל

גביה והוצאה לפועל

גביה והוצאה לפועל הוא נושא מורכב בעל השלכות רבות. בכל הקשור אל גבייה הוצאה לפועל וחובות יש להתנהל באופן מדויק. כאשר נמצאים מול גביית הוצאה

Call Now Button
Open chat
1
שלום וברכה,
אני כאן אם יש שאלות..