תקנות ההוצאה לפועל

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest

עו"ד אליהו כהן- טלפון 0545708608

תקנות ההוצאה לפועל (2)

על קצה המזלג על תקנות ההוצאה לפועל, פתיחת תיק הוצאה לפועל מקוון, טופס 7 הוצאה לפועל ועוד. משרדנו הוא משרד ותיק ומנוסה העובד בשיתוף פעולה ומעסיק עורכי ועורכת דין הוצאה לפועל.

תקנות ההוצאה לפועל

אם גם נגדכם פתחו 'תיק בהוצאה לפועל' הבאנו לכם מעט רקע לדבר ה'מאיים' כביכול (שאנו מטפלים בו מדי יום בכמה תיקים בהצלחה). תקנות ההוצאה לפועל נקבעו בשנת 1979 התש"ם בהתאם לסעיף 88 לחוקי ההוצאה לפועל ובהתאם לסעיף 46 לחוק בית המשפט. תיק בהוצאה לפועל יכול להיפתח נגד כל אזרח ישראלי אשר חייב כסף לרשויות, לבנקים וכדומה, או לטובת זוכה שיש לו פסק דין מבית המשפט לטובתו. תקנות ההוצאה לפועל מאפשרות לפתוח תיק נגד החייב כאשר הזוכה מצהיר שאינו מעונין לשלם את החוב או שדה פקטו אינו משלם את חובו. כאשר מתנהלים נכון יהיה ניתן בסופו של התהליך להיכנס להליך חדש מחיקת חובות, לכן מומלץ להיעזר בעורך דין מומחה כבר מתחילת התהליך.

תקנות ההוצאה לפועל (2)
לבירורים בענייני תקנות ההוצאה לפועל פנו אלינו!

פתיחת תיק הוצאה לפועל מקוון

את התיק ניתן לפתוח פיזית ברשם ההוצאה לפועל באזור הקרוב למקום המגורים, וכן מתאפשרת פתיחת תיק הוצאה לפועל מקוון. בתחילת התהליך צריך הזוכה לאשר את פרטי החייב, כדי לאשר זאת צריך הזוכה להביא אישור ממרשם האוכלוסין מאושר לשלושה חודשים אחרונים. באישור צריכים להופיע שם החייב, כתובתו, שם ומספר זהות של אביו של החייב. הנ"ל רלוונטי גם לגבי פתיחת תיק הוצאה לפועל מקוון. בעת פתיחת תיק הוצאה לפועל מקוון או אחר צריך החייב לציין אם מדובר באחד מהחובות הבאים: פסק דין אזרחי, שטר חוב, תביעה על סכום קצוב, משכנתה או משכון אחר, אם נגד מישהו נפתחו כמה תיקים בהוצאה לפועל ניתן להגיש בקשה לאיחוד תיקים בבית משפט.

פתיחת תיק הוצאה לפועל מקוון (3)
פתיחת תיק הוצאה לפועל מקוון. לעזרה פנו אלינו!

עורכת דין הוצאה לפועל

כמשרד ותיק המעסיק ועובד בשיתוף פעולה עם עורכי דין ועורכת דין הוצאה לפועל אנו מייצגים וייצגנו הן זוכים ונושים שרוצים בצדק לראות את כספם, והן חייבים שלעיתים תביעת החוב או התביעה המשפטית נגדם היא לא הוגנת ולא נעשית בתום לב כך גם יש לנו ניסיון בבקשת הפטר לאלתר בפשיטת רגל. כמשרד עורך/ עורכת דין הוצאה לפועל אנו בקיאים בכל סעיפי ותתי הסעיפים של חוק ההוצאה לפועל ופועלים לטובת הלקוח על מנת שהצדק ייצא לאור ולמזער את הנזקים והעוול כלפיו עד כמה שניתן. לעיתים ניתן להפיל את התובע רק בשל תהליך פרוצדורלי שלא נעשה, כגון התרעה שלא נשלחה וכדומה. ולכן בתיקים אלו לא מספיק שייצגו אתכם עורך או עורכת דין הוצאה לפועל המצהירים על עצמם ככאלה, אלא שצריך גם ותק וניסיון כשלנו.

עורכת דין הוצאה לפועל
מחפשים עורכת דין המתמחה בהוצאה לפועל?

טופס 7 הוצאה לפועל

כאמור, חייב שנפתחו נגדו מספר תיקים בהוצאה לפועל יכול להגיש טופס 7 הוצאה לפועל, זהו בעצם בקשה לאיחוד תיקים. במסגרת האיחוד כל התיקים של החייב מאוחדים לכדי תיק אחד הנמצא בטיפול רשם אחד ומסתכם בשורה האחרונה בחוב אחד ויחיד שנבנה לפי יכולותיו הכלכליות של החייב. תוכלו להגיש את הבקשה באופן עצמאי על ידי חיפוש בגוגל 'טופס 7 הוצאה לפועל' ניתן גם למלא ולהגיש אותו באופן מקוון. אולם מומלץ להגיש אותו על ידי עורך דין מומחה ומנוסה בתיקי הוצאה לפועל. בטופס 7 הוצאה לפועל ניתן לאחד את כל התיקים הפתוחים נגד החייב מלבד חובות מזונות, משכון, שטרות ותביעה על סכום קצוב, פסק דין פינוי, השבת מטלטלין ועוד. פנו אלינו לקבלת ייעוץ פרטני עם יחס אישי.

טופס 7 הוצאה לפועל
כדי לבקש איחוד תיקים אתם צריכים טופס 7 של הוצאה לפועל

השאר תגובה

עורך דין הוצאה לפועל אשדוד אליהו כהן

עו"ד אליהו כהן

עו"ד אליהו כהן בעל ניסיון רב ומתמחה בתחום חדלות הפירעון, פשיטת הרגל ,הוצאה לפועל.
עורך הדין אליהו כהן חבר בלשכת עורכי הדין משנת 2010, בעל ניסיון של למעלה מ-10 שנים במשרדי עורכי דין שונים העוסקים בתחום חדלות הפירעון והוצאה לפועל.

עורך דין
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest

מאמרים

בקשת חדלות פירעון
חדלות פירעון

בקשת חדלות פירעון

אם סך כל חובותיכם עומדים על סכום של מעל 150,000 ₪, אתם יכולים לפתוח תיק ולבקש בקשת חדלות פירעון. את הבקשה מגישים לכונס הרשמי שהוא

חדלות פירעון יחיד
חדלות פירעון

חדלות פירעון יחיד

חייב יחיד, כלומר שאינו חברה או תאגיד, יכול להגיש בקשה לחדלות פירעון יחיד באמצעות עורך דין או שלא באמצעותו. הבקשה מוגשת לאפוטרופוס הכללי הממונה על

קיבלתי הפטר בפשיטת רגל
צו הפטר

קיבלתי הפטר בפשיטת רגל

בהליך של חדלות פירעון ניתן להגיע בסופו של דבר למצב של הפטר מהחובות. רבים הם השואלים: "קיבלתי הפטר בפשיטת רגל מה זה בדיוק צו הפטר?"

הליך מחיקת חובות
צו הפטר

הליך מחיקת חובות

לצערנו נגיף הקורונה מורגש היטב בכיס של רובם המוחלט של אזרחי המדינה, הממשלה דנה על סגר ובעלי העסקים נכנסים למתח נפשי, רבים שואלים על הליך

הגשת תביעה בהוצאה לפועל (2)
גביית חוב בהוצאה לפועל

תביעה בהוצאה לפועל

תביעה בהוצאה לפועל | הגשת תביעה בהוצאה לפועל | תביעה הוצאה לפועל | הליך תביעה בהוצאה לפועל | תביעת חוב בהוצאה לפועל | תביעה על

Call Now Button
Open chat
1
שלום וברכה,
אני כאן אם יש שאלות..