ביטול עיקול חשבון בנק

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest

עו"ד אליהו כהן- טלפון 0545708608

ביטול עיקול על חשבון בנק

ביטול עיקול חשבון בנק – עו"ד אליהו כהן מסביר על ביטול עיקול על חשבון בנק. איזה סכנות יש במצב של עיקול ולמה חשוב לבצע ביטול עיקול בחשבון בנק במהירות.ניתן לבצע ביטול עיקול חשבון בנק באופן יעיל וזריז ובכך להגן על החייב ולהקל עליו

ביטול עיקול חשבון בנק

ביטול עיקול חשבון בנק
האם ניתן לבצע ביטול עיקול לחשבון בנק?

עיקול חשבון הבנק שלכם הוא אחד האמצעים החריפים הננקטים כנגד החייב במצב של אי תשלום חובות. משרדנו מתמחה במתן שירות יעיל וזריז בהתמודדות עם עיקול חשבון הבנק. אנו מציעים דרך פרקטית ההולמת את דרישות החוק למסלול נכון של טיפול בחובות שלכם, ושומרים על מקסימום הזכויות שלכם. עיקול חשבון בנק עלול להניב לכם נזקים משניים רבים בדמות פיגורים בתשלומים, קנסות ואף חמור מכך ועשוי לפגוע במוניטין העסקי, ולפיכך אם קיבלתם הודעה על עיקול חשבון או אם אתם חשים כי אינכם מצליחים לנהל נכון את החזרי החוב שלכם, פנו אלינו לייעוץ משפטי וליווי צמוד שיעניק לכם את הביטחון וההגנה ויקדם אתכם לפתרון המצב.

 עיקולים מוטלים על חייבים שאינם משתפים פעולה

במסגרת הליכים של רשות הגבייה והאכיפה\ההוצאה לפועל עלולות להנקט סנקציות רבות כנגד חייבים שאינם משלמים את חובם. אי תשלום יכול להיות התעלמות מצו תשלומים קיים או התעלמות מנושה או נושים שניסו לגבות מכם חוב: לפעמים זה נעשה בזדון, לעיתים מתוך רשלנות ואדישות, אך לפעמים מאחורי אי החזר החוב ניצבת מצוקה אמיתית של אנשים שנותרו חסרי אמצעים. במצב זה לכל עיקול עלולה להיות השפעה קריטית שתביא את החייב (ומשפחתו) לעצירה כלכלית מוחלטת, ולעיקול חשבון הבנק יכולה להיות השפעה הרסנית. לעיתים אנו נתקלים במצבים בהם אנשים גררו את ההליכים ונקלעו לחובות משניים שתפחו, וזאת בשעה שהטיפול שלנו בהסרת עיקול חשבון בנק יכול להסתיים במהירות ובתוך מספר ימים.

ביטול עיקול על חשבון בנק שלך – הרשויות לא רוצות שתחיו ללא חשבון בנק

טופס ביטול עיקול בחשבון
ביטול עיקול לחשבון בנק באופן מהיר ויעיל

ככלל, אין לרשויות אינטרס לכפות אמצעי חריף זה אלא במצב בו החייב לא גילה כל נכונות להתייחס לחובותיו. צעדים כגון עיקול משכורת, הגבלת רישיון נהיגה ועיקול נכסים ומטלטלין נכפים כאשר חייבים אינם משתפים פעולה. תחת החוק החדש לחדלות פירעון ושיקום כלכלי מוצעים כיום מסלולים מתקדמים לניהול נכון של החזר חוב עד לקבלת צו הפטר. גם אם מצוי אדם במצב של חדלות פירעון או 'פשיטת רגל', החוק המתקדם מאפשר לכם לייצר הכנסה במהלך תקופה זו ולהימנע מצעדים דראסטיים כנגדכם. על מנת להגיע למצב בו חייכם מתנהלים על מסילה יציבה כדאי מאוד לקבל ייעוץ משפטי מקצועי מעורכי דין המתמחים בתחום רגיש זה.

הסירו עיקול מחשבון הבנק ומינעו התדרדרות על ידי ביטול עיקול בחשבון בנק

פתיחת חשבון בנק לחייב בפשיטת רגל – מאחר ולמדינה אין אינטרס להקשות היכן שלא צריך, הרי שכל נכונות פרקטית להתקדם במסלול המכיר בחוב ומתחיל להחזירו עשויה להסיר מכם עיקולים ומגבלות שונות. ביטול עיקול הוא מעבר למילוי טופס ביטול עיקול חשבון ובמקרים כאלה אנו ננהל שיחה קצרה בה נבין את תמונת המצב הפיננסית שלכם ונפעל מידית לביטול עיקול חשבון בנק שלכם והכנסתכם למסלול המתאים ליכולות ההחזר שלכם. לכל החזר יש משמעות וניתן, בניהול נכון של ההסכם מול הרשויות השונות או הבנקים, לייצר הסדרים נוחים במיוחד עבורכם – וזוהי אחת ההתמחויות שלנו. אנו שבים ומדגישים את חשיבות הטיפול המוקדם ככל שניתן: הזנחה או עיכוב רק מחריפים את הבעיה.

ביטול עיקול חשבון בנק תוך ביצוע הליכים להסדרת חוב או חובות

אם הוטל על חשבון הבנק או המשכורת שלכם עיקול, הרי שעליכם להיכנס לנתיב של החזר חוב. למעט מי שמנסה להתחמק בדרך זדונית מתשלום חובותיו, רוב החייבים מבקשים להתמודד ביושר עם מצב כלכלי מורכב ותקופה מיוחדת זו בחיים, ואנו מלווים לקוחות רבים בדרך, באופן שיהפוך את התקופה לכמה שפחות קשה. אנו מנהלים עבורכם את כל ההליכים הנחוצים כדי להתקדם להבראה כלכלית והגעה למצב בו תישארו ללא חובות ותקבלו צו הפטר מחובותיכם. אנו מנהלים עבורכם משא ומתן עם הנושים השונים להסדר חוב ישיר מולם, הסדרים לקציבת ופריסת תשלומים, בקשות שונות מול הרשויות או בתי המשפט – בקשה לצו תשלומים\איחוד תיקים או פנייה להליך של חדלות פירעון\פשיטת רגל ושיקום כלכלי – כל הנדרש מכם על מנת לנהל נכון את מצבכם באופן מקצועי ויעיל.

עיקולים נלווים לעיקול חשבון בבנק

ביטול עיקול על חשבון בנק
ביטול עיקול חשבון בנק במצב של פשיטת רגל

ביטול עיקול חשבון בנק הוא הכרח אך ישנם דברים נוספים. במידה וקיבלתם מכתב או הודעה על אי תשלום חוב ודבר לא נעשה, הרי שברוב המקרים בתוך 20 יום יוכלו הנושה או הנושים להם אתם חייבים לפתוח בהליכים לגביית החוב. במסגרת בקשות כנגד חייבים יכולות להיות לא רק עיקול חשבון הבנק שלכם אלא כלל החשבונות בהם יש לכם נכסים פיננסיים לרבות השקעות וחסכונות, קרנות ועוד: כמו כן ניתן להטיל עיקולים על נכסי נדל"ן, נכסים מיטלטלים וכן להגביל את יציאתכם מהארץ. צעדים אלו ננקטים בישראל באופן יומיומי כנגד חייבים ואנו מסייעים להתמודד עם המצב ולהקל מיידית על המצוקה.

לסיכום ביטול עיקול חשבון בנק

אם אתם קוראים שורות אלה עוד בטרם החלו בעלי חוב לנקוט בצעדים כנגדכם, זו הנקודה הטובה ביותר לפנות לייעוץ .יותר פשוט למנוע מצב של עיקול מאשר להגיע אל ביטול עיקול חשבון בנק אם הגעתם לכאן כי הוטלו עליכם הגבלות, אנו ממליצים ליצור עמנו קשר מיידי. מצב בו אין לכם חשבון בנק, צ'קים או כרטיס אשראי הנו מצב קיצוני וההתמודדות הרגשית עמו קשה, אך ההזדמנות להצליח לצאת מהמשבר קרובה ונגישה: אנו פוגשים מדי יום חייבים שהצלחנו לחלץ מלב המצוקה אל תהליך שיקום כלכלי מאוזן ופרקטי, ומבקשים לעודד אתכם ולהזכיר כי העברת ההתמודדות שלכם למגרש המקצועי תקל עליכם באופן מיידי.

 

אנו לרשותכם בכל עת.

ביטול עיקול על חשבון בנק | טופס ביטול עיקול חשבון |  ביטול עיקול חשבון בנק | ביטול עיקול בחשבון בנק

 

השאר תגובה

עורך דין הוצאה לפועל אשדוד אליהו כהן

עו"ד אליהו כהן

עו"ד אליהו כהן בעל ניסיון רב ומתמחה בתחום חדלות הפירעון, פשיטת הרגל ,הוצאה לפועל.
עורך הדין אליהו כהן חבר בלשכת עורכי הדין משנת 2010, בעל ניסיון של למעלה מ-10 שנים במשרדי עורכי דין שונים העוסקים בתחום חדלות הפירעון והוצאה לפועל.

עורך דין
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest

מאמרים

בקשת חדלות פירעון
חדלות פירעון

בקשת חדלות פירעון

אם סך כל חובותיכם עומדים על סכום של מעל 150,000 ₪, אתם יכולים לפתוח תיק ולבקש בקשת חדלות פירעון. את הבקשה מגישים לכונס הרשמי שהוא

חדלות פירעון יחיד
חדלות פירעון

חדלות פירעון יחיד

חייב יחיד, כלומר שאינו חברה או תאגיד, יכול להגיש בקשה לחדלות פירעון יחיד באמצעות עורך דין או שלא באמצעותו. הבקשה מוגשת לאפוטרופוס הכללי הממונה על

קיבלתי הפטר בפשיטת רגל
צו הפטר

קיבלתי הפטר בפשיטת רגל

בהליך של חדלות פירעון ניתן להגיע בסופו של דבר למצב של הפטר מהחובות. רבים הם השואלים: "קיבלתי הפטר בפשיטת רגל מה זה בדיוק צו הפטר?"

הליך מחיקת חובות
צו הפטר

הליך מחיקת חובות

לצערנו נגיף הקורונה מורגש היטב בכיס של רובם המוחלט של אזרחי המדינה, הממשלה דנה על סגר ובעלי העסקים נכנסים למתח נפשי, רבים שואלים על הליך

הגשת תביעה בהוצאה לפועל (2)
גביית חוב בהוצאה לפועל

תביעה בהוצאה לפועל

תביעה בהוצאה לפועל | הגשת תביעה בהוצאה לפועל | תביעה הוצאה לפועל | הליך תביעה בהוצאה לפועל | תביעת חוב בהוצאה לפועל | תביעה על

Call Now Button
Open chat
1
שלום וברכה,
אני כאן אם יש שאלות..