חייב מוגבל באמצעים איחוד תיקים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest

עו"ד אליהו כהן- טלפון 0545708608

חייב מוגבל באמצעים איחוד תיקים

איחוד תיקים חובות הוא אחד הכלים של עורך דין פשיטת רגל באשדוד לשמור על זכויות החייב, אולם מלבד הרצון לעזור ולסייע צריך גם לדעת את החוק איחוד תיקים 2019 על פרטיו והשינויים שבו לעומת החוק ששלט בישראל לפני החוק החדש. אנו מייצגים חייבים בכל מצב, הן במצב של איחוד תיקים הוצלפ, פשיטת רגל, עיקולים, צו עיכוב יציאה ועוד.

על חייב מוגבל באמצעים איחוד תיקים על קצה המזלג

רשות האכיפה גבייה היא הממונה בישראל על נושא החובות האזרחיים, במידה והעניינים לא באים על פתרונם באופן עצמאי דרך הידברות בין החייב לזוכה היא עומדת כגורם מקשר בין החייבים לזוכים / נושים, בין היתר על ידי הגבלות בהוצאה לפועל או על ידי איחוד תיקים חובות. האינטרס העליון של הרשות הוא לסייע לחייבים להסדיר את חובותיהם ולנושים לקבל את כספם. מרבית אוכלוסיית החייבים בישראל ובכל העולם היא אוכלוסייה בעלת מעמד סוציו-אקונומי נמוך. על פי נתוני הרשות בסוף שנת 2018, מעט לפני שחוק איחוד תיקים 2019 עבר בכנסת, מנתה אוכלוסיית החייבים הרשומים במאגר רשות האכיפה והגבייה בישראל כחצי מיליון איש כולל אלו שנמצאים בהליך איחוד תיקים הוצלפ. חלקם חייבים 'כרוניים' – כאלה שהיו בעבר מוגבלים בבנק, פושטי רגל, חייב מוגבל באמצעים איחוד תיקים, או שיש להם קנסות נוספים במרכז לגביית קנסות (האחראית על חובות כספיים של האזרחים למדינה).

חייב מוגבל באמצעים איחוד תיקים (2)
חייב מוגבל באמצעים איחוד תיקים

הגנה מפני איחוד תיקים הוצלפ

רשות האכיפה והגבייה מפרסמת מדי שנתיים נתונים סטטיסטיים על אוכלוסיית החייבים, הנתונים מתבססים על מדגם מייצג, ב-2018 פרסמה הרשות נתונים מקיפים המבוססים על נתוני אמת מכלל אוכלוסיית החייבים בישראל, הנתונים מציגים תמונה כלכלית ודמוגרפית של החייבים. כעורך דין הוצאה לפועל אשדוד המייצג חייבים ברשות האכיפה והגבייה ובבתי המשפט עבודתי היא לשמור ולהגן שזכויות החייב לא ייפגעו, כי עדיין, גם אם הוא חייב כסף וגם אם הוא במצב של איחוד תיקים חובות, הוא עדיין אזרח ישראלי נאמן ולולא עורך הדין אין מי שידאג לצרכים שלו ולזכויות שלו, הנתונים של הרשות מהווים עבורנו – עורכי הדין – כוח עזר כדי שנוכל לשפר את השירות לחייב. אמנם חוק איחוד תיקים 2019 מגן באופן מבני על זכויות החייב אך בהיעדר ייצוג משפטי אין מי שיאכוף את החוקים.

איחוד תיקים הוצלפ
איחוד תיקים הוצלפ

איחוד תיקים 2019

במערכת ההוצאה לפועל היו רשומים ב-2018 מעל 500,000 חייבים. בניתוח הנתונים שוקללו גם נתונים מתוך מאגרי איחוד תיקים הוצלפ, המוסד לביטוח לאומי, הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה וכן של משרד האוצר להבנת נתוני השכר והתעסוקה וכן משתנים דמוגרפיים. כלל האוכלוסייה במדינת ישראל מורכבת מ-6 קבוצות באוכלוסייה, כך גם ב'קהילת' החייבים יש ייצוג לכל קבוצה של האוכלוסייה הכללית: יהודים, חרדים, יוצאי אתיופיה, דרוזים, מוסלמים ונוצרים. כעורכי דין מומחים אנו מייצגים את כל סוגי האוכלוסייה מול רשות האכיפה והגבייה. ללא הבדלי מגדר ומגזר, ללא הבדלי גיל, מצב משפחתי או נטייה מינית וללא התחשבות בתיק, בהגבלות שהוטלו עליו וכו', גם כאלו שכבר פשטו את הרגל ונפלו שוב, וגם חייב מוגבל באמצעים איחוד תיקים, כל אחד זכאי אצלנו לייצוג.

איחוד תיקים 2019 (3)
איחוד תיקים 2019

איחוד תיקים חובות מורכבים

אנו עושים את כל המאמצים להוציא את החייב ממצב של תיק פעיל בהוצאה לפועל, להביאו לפחות למצב של איחוד תיקים חובות ולבסוף לשחרר אותו מכל ההגבלות והקנסות, ולסייע לו להשתקם כלכלית בהקדם האפשרי. לעיתים נדרשת רגישות כלפי החייב בהתאם לנתונים הדמוגרפיים בהם הוא נתון (כגון משפחות ברוכות ילדים), או נתוני שכר ותעסוקה איחוד תיקים 2019 (אוכלוסיות שפחות נוכחות בשוק העבודה או שהם עובדים בסוגי עבודות המניבות משכורות נמוכות וכו'). יש לנו ניסיון רב בכל סוגי התיקים בהוצאה לפועל. גם איחוד תיקים הוצלפ וגם תיקים מורכבים כאלה שיש להם חובות נוספים, וכן חייב מוגבל באמצעים איחוד תיקים או שהם כבר היו פושטי רגל בעבר, או בעלי יותר מתיק אחד פתוח בהוצאה לפועל. פנו אלינו לגבי כל שאלה בעניין ההוצאה לפועל, כמו למשל אם תרצו לדעת כמה זמן לוקח לעשות צו עיכוב יציאה מהארץ ושאלות נוספות.

איחוד תיקים חובות
איחוד תיקים חובות

השאר תגובה

עורך דין הוצאה לפועל אשדוד אליהו כהן

עו"ד אליהו כהן

עו"ד אליהו כהן בעל ניסיון רב ומתמחה בתחום חדלות הפירעון, פשיטת הרגל ,הוצאה לפועל.
עורך הדין אליהו כהן חבר בלשכת עורכי הדין משנת 2010, בעל ניסיון של למעלה מ-10 שנים במשרדי עורכי דין שונים העוסקים בתחום חדלות הפירעון והוצאה לפועל.

עורך דין
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest

מאמרים

בקשת חדלות פירעון
חדלות פירעון

בקשת חדלות פירעון

אם סך כל חובותיכם עומדים על סכום של מעל 150,000 ₪, אתם יכולים לפתוח תיק ולבקש בקשת חדלות פירעון. את הבקשה מגישים לכונס הרשמי שהוא

חדלות פירעון יחיד
חדלות פירעון

חדלות פירעון יחיד

חייב יחיד, כלומר שאינו חברה או תאגיד, יכול להגיש בקשה לחדלות פירעון יחיד באמצעות עורך דין או שלא באמצעותו. הבקשה מוגשת לאפוטרופוס הכללי הממונה על

קיבלתי הפטר בפשיטת רגל
צו הפטר

קיבלתי הפטר בפשיטת רגל

בהליך של חדלות פירעון ניתן להגיע בסופו של דבר למצב של הפטר מהחובות. רבים הם השואלים: "קיבלתי הפטר בפשיטת רגל מה זה בדיוק צו הפטר?"

הליך מחיקת חובות
צו הפטר

הליך מחיקת חובות

לצערנו נגיף הקורונה מורגש היטב בכיס של רובם המוחלט של אזרחי המדינה, הממשלה דנה על סגר ובעלי העסקים נכנסים למתח נפשי, רבים שואלים על הליך

הגשת תביעה בהוצאה לפועל (2)
גביית חוב בהוצאה לפועל

תביעה בהוצאה לפועל

תביעה בהוצאה לפועל | הגשת תביעה בהוצאה לפועל | תביעה הוצאה לפועל | הליך תביעה בהוצאה לפועל | תביעת חוב בהוצאה לפועל | תביעה על

Call Now Button
Open chat
1
שלום וברכה,
אני כאן אם יש שאלות..