עורך דין פשיטת רגל באשדוד

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest

עו"ד אליהו כהן- טלפון 0545708608

עורך דין פשיטת רגל בחיפה

עורך דין מומלץ לפשיטת רגל יכול להיות עורך דין פשיטת רגל באשדוד וכן עורך דין פשיטת רגל בירושלים או ברמת גן ובכל מקום אחר בארץ, המכנה המשותף והחשוב ביותר הוא שיהיה עורך דין מיוחד לפשיטת רגל. זאת לעומת ערך דין לענייני קרקעות שיכול לעסוק גם בתחומים אחרים מבלי לפגוע במקצועיות שלו בתחום הקרקעות.

עורך דין פשיטת רגל באשדוד והסביבה

איך בוחרים עורך דין מומלץ לפשיטת רגל ולהוצאה לפועל? ישנם הרבה עורכי דין המכריזים על עצמם כמומחים לענייני פשיטת רגל – מה שמגביר את השאלה ואת הצורך למצוא עורך דין פשיטת רגל ברמת גן או בשאר חלקי הארץ שבאמת יודע לנהל תיק פשיטת רגל. התשובה היא שעורך דין פשיטת רגל בירושלים או בשאר חלקי הארץ שמומלץ לבחור לניהול תיק של פשיטת רגל הוא עורך דין הוצאה לפועל ופשיטת רגל שיודע להגן על החייב במקסימום האפשרי, ויעשה כל אשר יוכל על מנת להוציא את החייב בכמה שפחות עלויות ונזקים כספיים, ובמינימום מגבלות. עורך דין פשיטת רגל באשדוד או בכל מקום אחר בארץ שיעשה הכול עבור הלקוח, יעכב הליכים ויבטל הגבלות ועיקולים, הוא עורך דין מומלץ.

עורך דין פשיטת רגל בחיפה
עורך דין פשיטת רגל באשדוד והסביבה

לא רק עורך דין פשיטת רגל

עורך דין מומלץ לפשיטת רגל הוא עורך דין שמומחה בהבראה ושיקום כלכלי של אנשים פרטיים וחברות, וכן מומחה לניהול משא ומתן מול הנושים. עורך דין טוב הוא עורך דין פשיטת רגל באשדוד שיש לו סמכות לטפול בפירוק חברות בפיקוח בית המשפט. וכמו כן, בעל ניסיון רב בסגירת תיקים והסרת הגבלות בהוצאה לפועל. בקיצור: עורך דין טוב לפשיטת רגל הוא עורך דין שכל עיסוקיו הם פשיטת רגל וכל מה שקשור לכך, ולא משרד עורך דין שעוסק במגוון נושאים ובין היתר גם בפשיטת רגל ובכמה זמן לוקח להוציא צו עיכוב יציאה מהארץ.

עורך דין פשיטת רגל בירושלים
עורך דין פשיטת רגל באשדוד והסביבה

עורך דין פשיטת רגל ברמה מקצועית

משרדנו הוא משרד עורך דין פשיטת רגל  שעוסק באופן פרטני ואינדיבידואלי בתיקי פשיטת רגל ובכל ההיבטים הסמוכים – תקנות ההוצאה לפועל, הסדר חובות, הקפאת הליכים משפטיים, חילוץ עסקים וחברות ממשבר כלכלי, הגנה על חייבים ועוד ועוד. יש לנו משרד עורך דין פשיטת רגל באשדוד תחת הניהול שלנו עם הניסיון הרב שלנו, נשמח לשרת אתכם נאמנה.

עורך דין פשיטת רגל ברמת גן
עורך דין פשיטת רגל ברמת גן והסביבה

עורך דין מומלץ לפשיטת רגל

כמשרד עורך דין מומלץ לפשיטת רגל כבר שנים רבות אנו יודעים כי כל אחד עלול להיקלע לקשיים כלכליים, בפרט במציאות הישראלית של מלחמות תכופות באופן יחסי, ובשל מצב הקורונה שהיה מנת חלקנו עד לא מזמן. וכפי שאומר המשפט הידוע: "המציאות גוברת על כל דמיון", כמשרד עורך דין פשיטת רגל אשדוד ראינו כבר את כל סוגי המגזרים והמגדרים וכל סוגי האוכלוסייה במצב של פשיטת רגל. מה שאומר שאנו מגלים הבנה כלפי כל לקוח, ופועלים מתוך גישה שכל אחד נקלע למצב בתום לב. מניסיוננו כעורך דין פשיטת רגל באשדוד, אנו מדריכים כל לקוח איך לפעול ומה כאשר הוא נמצא לפני פשיטת רגל או כאשר הוא כבר מוכרז בפועל כפושט רגל. במשרד עורך דין פשיטת רגל באשדוד ובשאר הסניפים נשמח לייעץ לכם וללוות אתכם להיחלצות מוחלטת מהמצב.

עורך דין מומלץ לפשיטת רגל
עורך דין מומלץ לפשיטת רגל בכל הארץ

השאר תגובה

עורך דין הוצאה לפועל אשדוד אליהו כהן

עו"ד אליהו כהן

עו"ד אליהו כהן בעל ניסיון רב ומתמחה בתחום חדלות הפירעון, פשיטת הרגל ,הוצאה לפועל.
עורך הדין אליהו כהן חבר בלשכת עורכי הדין משנת 2010, בעל ניסיון של למעלה מ-10 שנים במשרדי עורכי דין שונים העוסקים בתחום חדלות הפירעון והוצאה לפועל.

עורך דין
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest

מאמרים

בקשת חדלות פירעון
חדלות פירעון

בקשת חדלות פירעון

אם סך כל חובותיכם עומדים על סכום של מעל 150,000 ₪, אתם יכולים לפתוח תיק ולבקש בקשת חדלות פירעון. את הבקשה מגישים לכונס הרשמי שהוא

חדלות פירעון יחיד
חדלות פירעון

חדלות פירעון יחיד

חייב יחיד, כלומר שאינו חברה או תאגיד, יכול להגיש בקשה לחדלות פירעון יחיד באמצעות עורך דין או שלא באמצעותו. הבקשה מוגשת לאפוטרופוס הכללי הממונה על

קיבלתי הפטר בפשיטת רגל
צו הפטר

קיבלתי הפטר בפשיטת רגל

בהליך של חדלות פירעון ניתן להגיע בסופו של דבר למצב של הפטר מהחובות. רבים הם השואלים: "קיבלתי הפטר בפשיטת רגל מה זה בדיוק צו הפטר?"

הליך מחיקת חובות
צו הפטר

הליך מחיקת חובות

לצערנו נגיף הקורונה מורגש היטב בכיס של רובם המוחלט של אזרחי המדינה, הממשלה דנה על סגר ובעלי העסקים נכנסים למתח נפשי, רבים שואלים על הליך

Open chat
1
שלום וברכה,
אני כאן אם יש שאלות..
Call Now Button