צו תשלומים בפשיטת רגל

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest

עו”ד אליהו כהן- טלפון 0545708608

הפחתת צו תשלומים בפשיטת רגל

צו תשלומים בפשיטת רגל יכול להתאים למצבים מסוימים וכולל יתרונות וחסרונות לצד אפשרויות שונות. הגדלת צו תשלומים בפשיטת רגל הוא אפשרי כמו גם הפחתת צו תשלומים בפשיטת רגל בהתאם לנסיבות. חשוב לעמוד בכל תשלום צו תשלומים בפשיטת רגל על מנת לשמור על התנהלות טובה ולהגביר את הסיכויים להגיע אל ההפטר הרצוי. איך מגידים בקשה להפחתת צו תשלומים בפשיטת רגל והאם ניתן להגיע אל צו תשלום שיהיה נוח ואפשרי לחייב?

צו תשלומים בפשיטת רגל

הגדלת צו תשלומים בפשיטת רגל
הפחתת צו תשלומים בפשיטת רגל

כבר בתחילת הליך פשיטת הרגל מתבצעת קביעתו של צו תשלומים בפשיטת רגל הרלוונטית. במסגרתה של ניהול הליך זה ישנם הרבה שלבים עד לשלב בו מגיעים אל ההפטר וסופו של ההליך. אחד הדברים המרכזיים בניהולה של פשיטת הרגל יהיה קביעתו של צו התשלומים אותו ישלם החייב מידי חודש.

עורך דין צו תשלומים בפשיטת רגל אליהו כהן, מכיר את התחום ובקיא בכל החוקים והתקנות בנושא כמו כן בעל המיומנות הנדרשת להתנהלות שוטפת מול הגופים הרלוונטיים. אז מהו צו תשלומים בפשיטת רגל וכיצד נקבע סכום תשלום צו תשלומים בפשיטת רגל כמו כן האם ניתן לבקש הפחתת צו תשלומים בפשיטת רגל ומה הסיכון שיינתן לחייב הגדלת צו תשלומים בפשיטת רגל ?

יוצאים מהבסיס בו מניחים כי החייב שרוי במצב כלכלי לא טוב שהביאו מלכתחילה להכנס להליך מסוג זה וזאת מפני שאין ביכולתו לשלם את חובותיו. לאחר שנאספו כל הנכסים של החייב כדי לממש אותם דרך הליך של כינוס נכסים, יעשה המימוש  על ידי מכירה של הנכסים ובכך יוחזר החוב אל הנושים של החייב. יש להבין כי ללא קשר אל בקשה להפחתת צו תשלומים בפשיטת רגל או במידה ויש הגדלת צו תשלומים בפשיטת רגל, על החייב לעמוד בתשלומים על מנת להחזיר את חובו.

מדוע נדרש לעתים בקשה להפחתת צו תשלומים בפשיטת רגל – איך נקבע צו התשלום?

הפחתה לצו תשלומים פשיטת רגל
הפחתת צו תשלומים פשיטת רגל

עורך דין הוצאה לפועל – צו תשלומים בפשיטת רגל לחייב יקבע עם הבקשה אל הכונס הרשמי ולבית המשפט לפשיטת רגל. צו תשלומים בפשיטת רגל יקבע הכונס על בסיס סיכום הכנסותיו של החייב תוך התייחסות אל ההוצאות וההכנסות של התא המשפחתי אותו הוא מכלכל, כולל משכנתא, מזון צרכים רפואיים וכדומה אך במקביל ישכלל את הפנסיה וכל סוגי הקצבאות או ההכנסות שיוכל לקבל ורק לאחר שכלול זה ישלח הכונס את ההמלצה שלו לבית המשפט לחתימה, לאחר חתימת בית המשפט יהיה צו תשלומים בפשיטת רגל זו רשמי.

מי מבקש הגדלת צו תשלומים בפשיטת רגל?

גם לאחר שישנו צו תשלומים בפשיטת רגל יכול הכונס לבקש הגדלה של צו התשלומים, כמו כן יוכל החייב לבקש הפחתה. לרוב תאושר הפחתה במידה והיה שינוי דרסטי בהכנסת החייב, לדוגמה אם פוטר אחד מבני הזוג מעבודתו או ישנו מצב רפואי למי מבני המשפחה אשר מצריך כספים והוצאות הפוגעות בכללה של המשפחה וביכולת לשלם את צווי התשלום. הכונס יבקש הגדלת התשלום במידה וההכנסה גדלה מסיבה כזו או אחרת או במידה שמזהה התנהלות לא נכונה ופיזור כספים מיותר. המטרה של צו התשלומים הוא לאפשר לחייב להמשיך לחיות את חיוו בצורה מכבדת וסבירה ובמקביל לפרוע אט אט את חובו לנושים. בין אם מדובר על הפחתה או הגבלה כמו, ביטול צו עיכוב יציאה מהארץ טפלו בנושא במהרה על מנת לעלות את הסיכוי שלכם להצלחה ולמיצוי הזכויות שלכם.

עורך דין המתמקצע בצו תשלומים פשיטת רגל

הפחתת צו תשלומים בפשיטת רגל
הגדלת צו תשלומים בפשיטת רגל

אדם הנמצא בהליך מסוג זה יהיה עליו להיות תחת הגבלות ודרישות כמו גם תחת פיקוח. אחת הדרישות המרכזיות אם לא הדרישה החשובה ביותר, תהיה הדרישה לעמידה בצו התשלומים החודשי. לכן חשוב מאוד לעשות את המרב על מנת שהחייב יקבל צו תשלומים קטן ומינימלי בו יוכל לעמוד בקלות חודש לאחר חודש ולא יפגע ויפגום בסיכוייו לצלוח את ההליך עקב קושי בעמידת צו תשלומים החודשי. חשוב מאוד ואף קריטי לפנות אל עורך דין המתמקצע ובעל ניסיון בתחום איחוד תיקים צו תשלומים וכל הקשור בכך. אל תהססו לפנות לייעוץ ולשאול שאלה ומוטב בשלב הראשוני לפני שביצעתם פעולה כזו או אחרת. חשוב לדעת כי ישנן פעולות והליכים שלא ניתן לשנות בהמשך ולחזור בהן ולכן חשוב לקחת ליווי משפטי צמוד.

צו תשלומים בפשיטת רגל | הגדלת צו תשלומים בפשיטת רגל | הפחתת צו תשלומים בפשיטת רגל | תשלום צו תשלומים בפשיטת רגל | בקשה להפחתת צו תשלומים בפשיטת רגל

השאר תגובה

עורך דין הוצאה לפועל אשדוד אליהו כהן

עו"ד אליהו כהן

עו”ד אליהו כהן בעל ניסיון רב ומתמחה בתחום חדלות הפירעון, פשיטת הרגל ,הוצאה לפועל.
עורך הדין אליהו כהן חבר בלשכת עורכי הדין משנת 2010, בעל ניסיון של למעלה מ-10 שנים במשרדי עורכי דין שונים העוסקים בתחום חדלות הפירעון והוצאה לפועל.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest

מאמרים

איך זה לפשוט רגל
פשיטת רגל

איך לפשוט רגל

איך לפשוט רגל בצורה נכונה? האם יש דרך לקבל עזרה לפושטי רגל בצורה ישירה ומהירה, איך זה לפשוט רגל ומה זה כולל? מי זכאי לפשיטת

עורך דין לענייני צ'קים חוזרים הוצאה לפועל
גביית חוב בהוצאה לפועל

עורך דין לענייני צ’קים חוזרים

עורך דין לענייני צ’קים חוזרים מתמודד עם מצבים של צ’קים חוזרים הוצאה לפועל |כמו גם צ’קים חוזרים חשבון מוגבל או צ’קים חוזרים ללא כיסוי .

עו"ד צו תשלומים זמני
איחוד תיקים

עורך דין צו כינוס

עורך דין צו כינוס אליהו כהן מרחיב בנושא צו כינוס מה זה ? מה כולל צו כינוס תיקים ואיך להתמודד עם צו כינוס תשלום או

עורך דין הליכי הוצאה לפועל נגד חברה
הוצאה לפועל

עורך דין הליכי הוצאה לפועל

עורך דין הליכי הוצאה לפועל הנעשים באופן שאינו מקצועי יכולים לפוגע במעורבים. חשוב במידה ואתם לקראת הליכי הוצאה לפועל נגד חברה או הליך הוצאה לפועל

הוצאה לפועל גביית חוב מזונות
הוצאה לפועל

עורך דין הוצאה לפועל גבייה

עורך דין הוצאה לפועל גבייה עו”ד אליהו כהן, מתמקצע בכל הקשור אל הוצאה לפועל גביית חוב מזונות ועוד הוצאה לפועל הליכי גביה וכיוצא בזה. חשוב

גבייה הוצאה לפועל
הוצאה לפועל

גביה והוצאה לפועל

גביה והוצאה לפועל הוא נושא מורכב בעל השלכות רבות. בכל הקשור אל גבייה הוצאה לפועל וחובות יש להתנהל באופן מדויק. כאשר נמצאים מול גביית הוצאה

Call Now Button
Open chat
1
שלום וברכה,
אני כאן אם יש שאלות..